img01

Web Tasarım

İlgi çekici ve Modern tasarımlar ile göze çarpıcı bi siteye nedersiniz ?

Web siteniz D Grafik sayesinde google reklam ajansı olarak hem tasarım açısından hem müşteri odaklılığı açısından firmanızın yükselmesine ve potansiyelinize katkı sağlar .

İster kurumsal web sitesi ister E-ticaret sitesi olsun her komsepte uygun olarak rahatça içerik eklemenize ve Google gibi büyük platformlarda yayınlanmanızı sağlar.

Teklif Al

Animasyonİntro

Tanıtım filminizi çizgi film halinde oynatmaya nedersiniz ?.

daha görsel olması amacı ile 3d efektler ve kısa intro özelliği

D Grafik işletmenizi veya ürününüzü görsel reklamcılık bünyesinde Animasyon ve İntro olarak tanıtımını yapar.

Karakter oluşturup sizi veya ürünü açıklayıcı ve müşteriye hitap edici şekilde tanıtır ve her tasarlanan tanıtım videosu gibi dikkat çeker. sizde TV & Sosyal medya yolu ile tanıtım videonuzu yayınlayabilir ve yüksek kesimlere hitap edebilirsiniz.

Bilgi Al
img01
img01

Mobil Uygulama

Mobil uygulama sayesinde Play Store ve App Store da tanınacaksınız.

Mobil uygulama sayesinde müşterilerinize anlık olarak ulaşabilir istediğiniz ürün veya hizmeti cihazlarda rahatlıkla pazarlayabilirsiniz online satın alma özelliği ile ister mobil ister kart olarak ödeme alabilir müşterilerinize daha yakın olabilirsiniz. ve dilediğiniz an Google Reklamları sayesinde Admob üzerinden ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Bilgi Al

Özgün Tasarım Tüm ürünlerde

Satın almış olduğunuz her ürün özgün olarak tasarlanır, içeriği sadece size ve müşterilere hitap eder, müşterilerinizden hızlı yanıt alırsınız.

D GRAFİK ten aldıpınız her hizmet isteğinize göre özgün olarak tasarlanır ve tamamen size hitap eder. D GRAFİLK ilk olarak müşteriye hitağ eder ve memnun olması açısından her türlü desteği sağlar. Google Partner olarak hizmet veren D GRAFİK Web sitenizi veya içeriğinizi Google Reklamları olarak Adwords tarzında yayınlar ve sadece reklamlarınız tıklandıkça ücret ödersiniz. Seo optimizasyonu sayesinde web siteniz diğer arama motorlarında da yer alır ve doğru müşteriyi bulur. D GRAFİK Tüm Türkiye olmak üzere ofisi Afyonkarahisar / Afyon da google reklam ajansı ve Yazılım & Medya ajansı olarak hizmet verir ve bölgede mobil uygulama satışı başlatan ilk şirkettir.

Bilgi al
img01

Telefon

0 531 470 94 62

E-mail

info@dgrafik.net

Adres

Afyonkarahisar / Turkey

İnstagram

imstagram.com/dgrafik.official